Výnosnější salón krásy?


  • Chcete podpořit chod vašeho salónu či obdobného zařízení?
  • petra.rehorkova.34.lightbox

  • Chcete inovovat, nabídnout klientům něco nového, co vás finančně nezatíží?
  • Chcete nabít své pracoviště novým elánem a chutí do práce?
  • Chcete namotivovat své klienty k dalším návštěvám již zajetých procedur?

POZVĚTE SI NÁS!

I na malém městě se dají dělat velké věci! Nebojte se změny a pro více informací kontaktujte Petru Řehořkovou, majitelku přední Kliniky estetické medicíny v Praze a Karlových Varech – Petra Clinic, na tel: +420 603 551 166.

Jsme schopni zasáhnout celou oblast ČR a SR. Naše precizní školení zaměstnanců provádíme i pro větší firmy, kde je kladen důraz na prodej a vztah s klientem. Nabídka je vhodná pro majitele salónů krásy, estetických center, všechny typy wellness provozů či spa center.